MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Snurrstol 10381100
*
nr 1038 1100
Snurrstol
Formpressad, Finland, 1960-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:17:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/5 13:22:45
1
Vinnande bud
16/5 16:30:07
2
1.000 kr
16/5 16:30:07
1
1.100 kr (Budbetjänt)
16/5 16:30:47
2
1.200 kr
16/5 16:30:47
1
1.300 kr (Budbetjänt)
16/5 16:33:50
2
1.500 kr
16/5 16:33:50
1
1.600 kr (Budbetjänt)
16/5 16:34:25
2
1.800 kr
16/5 16:34:25
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa europeisk finland formpressad karmstol karmstolar norden nordeuropa nordisk snurrstol stol stolar
-
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:42
-
6450 Stolar
ett par, 1800-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:56
-
6518 Stolar
ett par, barock, omklädda
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:54
*
Snurrstol
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1100
Snurrstol
Formpressad, Finland, 1960-tal
| Utrop: | 1.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.900 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 15/5 13:22:45 | 1 | Vinnande bud |
| 16/5 16:30:07 | 2 | 1.000 kr |
| 16/5 16:30:07 | 1 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
| 16/5 16:30:47 | 2 | 1.200 kr |
| 16/5 16:30:47 | 1 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
| 16/5 16:33:50 | 2 | 1.500 kr |
| 16/5 16:33:50 | 1 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
| 16/5 16:34:25 | 2 | 1.800 kr |
| 16/5 16:34:25 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: europa europeisk finland formpressad karmstol karmstolar norden nordeuropa nordisk snurrstol stol stolar
-
8096 Fåtöljer
Ett par, vit tygklädsel, löstagabar sits
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:42 -
6450 Stolar
ett par, 1800-tal
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:56 -
6518 Stolar
ett par, barock, omklädda
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:54



